wideodomofon Kenwei

Nowoczesny wideodomofon – Kenwei marka z tradycjami

Wideodomofony są obecnie niezbędnym elementem wyposażenia każdego nowo powstającego osiedla. Bez nich coraz częściej nie wyobrażamy sobie komfortowego oraz bezpiecznego funkcjonowania w obrębie miejsca zamieszkania. Wideodomofony pełnią w naszych domach wiele bardzo przydanych funkcji.

Po pierwsze, domofon z monitorem i kamerą zapewnia nam 100% bezpieczeństwa. Każda osoba, która będzie chciała wejść do budynku (lub czasem na teren osiedla) ukaże się nam uprzednio na ekranie. To my zadecydujmy, czy ją wpuścić, czy nie. Po drugie, kompleksowy system wideodomofonowy jest bardzo komfortowym rozwiązaniem w kontekście komunikacji pomiędzy mieszkaniem a np. portiernią lub innymi sąsiadami. Taki system coraz częściej pojawia się w nowo budowanych osiedlach, zarówno domków jednorodzinnych jak i apartamentach. Pozwala to również na szybką oraz sprawną reakcję osób trzecich na niebezpieczne wydarzenia w naszym domu, bez konieczności telefonowania lub wychodzenia poza jego obręb.

Wideodomofon Kenwei to przykład urządzenia, który spełnia wszystkie te warunki. Jakie wideodomofony tej marki możemy obecnie dostać na naszym rynku i jakie mają funkcje? Z czego słynie marka Kenwei? Sprawdź!

wideodomofon Kenwei sklep

Kenwei – nowoczesna marka z tradycjami

Marka Kenwei jest światowej klasy producentem domofonów, unifonów oraz wideodomofonów, a jej produkty pojawiły się na rynku już w 1987 roku. Stworzenie urządzeń najwyższej jakości tego typu było możliwe dzięki stałemu inwestowaniu Kenwei w zaawansowane technologie (marek takich jak HP, Philips czy Panasonic). Ponadto firma stawia na podzespoły producentów z Japonii, które jak wiemy są jednymi z najlepszych na rynku. Ta mieszanka spowodowała, że wideodomofon Kenwei to jeden z najlepszych możliwych wybór na naszym rynku.

Oprócz niezaprzeczalnej funkcjonalności, sprzęt Kenwei cechuje się nowoczesnym wzornictwem. Ciekawy i modernistyczny design wideodomofonów Kenwei jest celowy, ponieważ już na pierwszy rzut oka sugeruje nam, że mamy do czynienia ze sprzętem najwyższej klasy. Nie da się ukryć, że domofony i wideodomofony tej marki są wykonywane tak, aby podkreślać ich intuicyjność oraz najwyższą jakość bezpieczeństwa.

Wideodomofon Kenwei – czy warto?

Kwestią, która powinna zachęcić do zakupu sprzętu Kenwei jest to, że wszystkie urządzenia tej marki spełniają normy ISO 9001. Ponadto posiadają certyfikaty CE, RoHs oraz FCC.

Ponadto, wideodomofon Kenwei a właściwie wszystkie jego elementy możemy dostać od ręki w sklepach internetowych i stacjonarnych. Aby system spełniał swoją rolę, w jego skład muszą wchodzić m.in.: monitor dotykowy, moduł do monitora, panel zewnętrzny, stacja bramowa, rozdzielacz sygnału, unifon głośnomówiący/słuchawkowy oraz zasilacz.

Każdy z tych elementów odpowiada za inne działanie. Dzięki temu system ten jest bezpieczny, wydajny oraz funkcjonalny.

Modele wideodomofonów Kenwei

Obecnie na rynku mamy kilka interesujących modeli wideodomofonów Kenwei. W zależności od wersji różnią się one dodatkowymi funkcjami, np. możliwością wycieczenia dzwonka, różnymi poziomami głośności, możliwością rozbudowy o dodatkowe monitory czy obsługę kart SD.

W stosunku do pożądanych cech i funkcji, najczęściej poleca się modele:
1. KW-C709C-W100
2. KW-S709TC
3. KW-E706FC/W200
4. KW-E705FC-W200

Dodaj komentarz