obudowa brodzika

Prysznic w nowoczesnej łazience

Prysznic bardzo często pojawia się w łazienkach osób ceniących sobie proste rozwiązania i wygodę. Szybkie tempo życia codziennego sprawia, że krótka kąpiel staje się nieodłącznym elementem dnia. Nowoczesne natryski nie tylko pięknie wyglądają, ale również pozwalają zaoszczędzić miejsce w łazience. Panele prysznicowe z opcją hydromasażu gwarantują relaksująca kąpiel o właściwościach zdrowotnych. Jaki prysznic wybrać do nowoczesnej łazienki?

Prysznice mają wiele zalet w stosunku do wanien. Zajmują mniej miejsca, są wygodniejsze w użytkowaniu i pozwalają na ograniczenie zużycia wody. Z tych powodów w nowoczesnych łazienkach coraz częściej pojawiają się kabiny. Producenci łazienkowego wyposażenia odpowiadają na rosnące wymagania użytkowników i wprowadzają na rynek coraz to nowe modele kabin i paneli. Do wyboru mamy kompaktowe kabiny narożne, przestronne kabiny wolnostojące, minimalistyczne kabiny walk in. Prysznic w łazience może wyglądać bardzo elegancko i modnie.

Kabina prysznicowa walk in

Jedno z najbardziej designerskich rozwiązań ostatnich lat – kabina prysznicowa walk in – to połączenie wygody, prostoty i nowoczesności. By wejść pod prysznic, nie musimy pokonywać progu. W tradycyjnych prysznicach obudowa brodzika może być barierą nie do pokonania, na przykład dla osób niepełnosprawnych czy ze znacznie ograniczoną sprawnością ruchową. Kabina prysznicowa walk in to szklane drzwi umieszczone na odpowiednio nachylonej w kierunku odpływu podłodze. Taki prysznic optycznie otwiera przestrzeń i sprawia, że wydaje się większa. Łazienka staje się funkcjonalna i przestrzenna.

Kabina z brodzikiem

W małej łazience doskonale sprawdzi się narożna kabina z brodzikiem. Możemy wybrać model kwadratowy lub taki, w którym obudowa brodzika ma ścięty narożnik, czyli jest asymetryczna. Łuk zamiast narożnika sprawia, że zyskujemy dodatkową przestrzeń w łazience na umieszczenie mebli, wieszaków na ręczniki czy umywalki. Asymetryczna kabina z brodzikiem wygląda też minimalistycznie i nowocześnie, nie przytłacza wizualnie całego pomieszczenia.

Panele prysznicowe

Jeśli cenisz sobie komfort i udogodnienia, zamontuj w kabinie panel prysznicowy z opcją masażu wodnego. Panele prysznicowe z hydromasażem sprawiają, że kąpiel staje się prawdziwym luksusem. Możesz sterować ustawieniami w łatwy sposób i dopasowywać parametry kąpieli do bieżących potrzeb. Specjalne dysze są rozmieszczone w taki sposób, że masaż jest nie tylko relaksujący, ale i ma właściwości zdrowotne. Panele prysznicowe mają też proste obudowy – estetyczna maskownica wygląda nowocześnie i minimalistycznie.

Jeśli cenisz sobie nowoczesność, prysznic będzie najlepszym rozwiązaniem dla twojej łazienki Niezależnie od tego, czy do dyspozycji masz małą czy dużą przestrzeń, bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie w ofertach producentów nowoczesnego łazienkowego wyposażenia.

Dodaj komentarz